Paslaugos - NerDas Villa
10
page,page-id-10,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-4,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Pirtis

Šiaurinėje viloje įrengta pirtis 8 asmenims su erdviu priepirčiu ir dušu. “Kaip iš naujo gimęs!” – taip pasijusite po pirties. Karšti garai ir drėgnas oras ne tik atgaivina kūną, stiprina imunitetą, nuima nuovargį, bet ir yra idealus būdas atsinaujinti odą ir atjaunėti.

PIRTIS SU PRIEŠPIRČIU – 3 VAL.

Kubilas

Vandens terapijos nauda sveikatai žinoma jau tūkstančius metų. Maudynės kubile skatina raumenų bei viso kūno atsipalaidavimą, išsilaisvinimą nuo streso, neigiamų emocijų. Besimaudant kvėpuosite grynu oru, pasigerėsite žvaigždėmis ir ramiai pabendrausite. Taigi, lauko kubilas – puiki pramoga ir nauda sveikatai, laisvalaikio praleidimo būdas tiek vasarą, tiek žiemos metu.

Kubilas – 3 val.

dsc01610crop
  • Pagamintas iš Sibiro eglės;
  • Vienu metu telpa 8 asmenys;
  • Vidus su LED apšvietimu;
  • Tvirti mediniai laiptai, baras;
  • Kubilo zonos apšvietimas vakare;
  • Iškūrenimas Jūsų pageidaujamu laiku.
  • Po kiekvieno naudojimo kubilas išplaunamas.
  • Galima nuomotis kartu su pirtimi arba atskirai.

Kubilas + pirtis 3 val.

initial image

Mėgstantiems žvejoti – sodybos teritorijoje įžuvintas 0,5 ha tvenkinys. Reikalingas nuosavas inventorius bei leidimas žvejybai, kaina – 10 Eur/1 dienai.

Aktyviam laisvalaikio praleidimui įkurtos mini futbolo bei paplūdimio tinklinio aikštelės, batutas vaikams.

Visi sodyboje esantys tvenkiniai skirti vandens pramogoms, įrengti tilteliai, pastatyti suoliukai.

120 m²  terasoje ant vandens įrengta vasaros pavėsinė su pintais lauko baldais. Čia pat gerdami rytinę kavą ar arbatą, galėsite grožėtis įstabia gamtos apsuptimi ir klausytis  netoliese klykiančių gervių.

Žiemos metu siūlome pramogas ant ledo, pačiūžos, ledo ritulys, rogutės leis jums patirti smagių akimirkų ir tuo pačiu nesušalti.

Mėgstantys keptą mėsytę grilyje – galės čia pat ją pasigaminti. Šašlykinė, iešmai, malkų glėbelis, visko ko reikia jūsų skaniai vakarienei paruošti.