Apie - NerDas Villa
6
page,page-id-6,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-4,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Apie Sodybą:

„NerDas Villa“ – tai nepakartojama ramaus poilsio oazė, kuri padės Jums, Jūsų šeimai ar mylimiesiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir kartu pasinerti į išsvajotą poilsį. „NerDas Villa“, tai moderni sodyba įsikūrusi unikaliame gamtos kampelyje – Zarasų rajone, Dusetų seniūnijoje, Pažiegės kaime.

DCIM100MEDIADJI_0075.JPG
dsc01615crop1

Veikla:

Visa teritorija susilieja į darnią gamtos ir žmogaus darbo harmoniją. Sodybos teritorija apima 4 ha kraštovaizdį, kurį kuria trys skirtingo dydžio tvenkiniai, miškų apsuptis ir po visą teritoriją išsibarsčiusios vilos. Poilsį čia atras kiekvienas – mėgstantis aktyvų poilsį, laiką leisti galės vasarą – tinklinio aikštelėje ar mini futbolo aikštelėje, žiemą – su pačiūžomis ant užšalusio tvenkinio ledo ar linksmai besileidžiant nuo kalno rogutėmis.

Įvairus Poilsis:

Pasyvesnį poilsį mėgstantiems, mes siūlome, vakarą praleisti pirtyje, kubile ar tiesiog pasimėgauti gamtos grožiu geriant kavą, leidžiant laiką su mėgstama knyga, bendraujant su artimaisiais medinėje terasoje iš kurios atsiveria kvapą gniaužiantis kraštovaizdis. Moderniai ir jaukiai įrengtos vilos, sužavės ir leis mėgautis komfortabiliu ir estetišku poilsiu gamtoje.

20160914_115400

Sodybos Istorija

Dar 2004 m. dabartinės sodybos teritorija, buvo sunkiai praeinama ir pasiekiama vietovė. Nebaigti arti laukai, užleistos pievos, besiganantys vietos gyventojų galvijai…

Taip vos prieš 12 metų atrodė dabar neatpažįstamai pasikeitusi “NerDas Villa” teritorija. Tačiau dviejų žmonių svajonė turėti čia nedidelį namelį poilsiui pamažu tapo realybe.

2006 m. pradėjome tvarkyti sodybos teritoriją. Išpjovėme senus medžius ir krūmus, buvo suformuotas ir padarytas kelias, iškąsti trys tvenkiniai, sutvarkytas vietovės reljefas.

Mažai kas tikėjo, kad du žmonės čia gali ką sukurti.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
image-0-02-01-efea8e2fb9598cbccc313a3e82c00a30c5594ba2b2d049c8ceb15e59ad3bbbe4-v11

2010 m. plyname lauke, pradėjom statyti pirmąjį namelį sau. Mūsų vizija, mus vedė pirmyn. 2012 m. buvo nuspręsta pakloti dar trijų namelių pamatus, o po metų, dar vienus. Šiuo metu 4 ha sodybos teritorijoje – įsikūrusios keturios vilos. Jų išsidėstymas suteikė viloms vardus.

“Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą”, tai anglų rašytojo  – Samuel Johnson ištarta frazė, puikiai atspindinti mūsų praeitą kelią ir nejučia tapusi mūsų šūkiu.

2016 m. davė pirmuosius pripažinimo vaisius – buvome apdovanoti už gražiausiai tvarkomą sodybą.